Fjalët emocionuese të Xenit pas vdekjes së Behar Morinës: Më vrave në shpirt

Shkëlzen Jetishi-Xeni ka shkruar disa fjalë pas vdekjes së Beharit.

ShowBiz

07/06/2020 14:44

Mbrëmë Policia e Kosovës konfirmoi gjetjen e një trupi të pajetë në një fshat të Gjakovës, shkruan lajmi.net.

28 vjeçari që u gjet i varur me litar ishte tupanxhiu i mirënjohur shqiptar, Behar Morina.

Ishte pikërisht Shkelzen Jetishi ai i cili kishte gjetur trupin e tij dhe ky fakt e ka tronditur. Xeni me të kishte lidhje familjare.

Andaj nuk ka pasur se si të mungoj reagimi i tij publik. Shkëlzemi e ka publikuar në Facebook një foto së bashku me Beharin dhe pranë saj i ka shkruar disa fjalë.

“Shpejt na le o behar….me vrave ne shpirt…Do me mungoj buzeqeshja e gezimi qe shprehje kur me takoje …….”, ka shkruar ai./Lajmi.net/