Fituesja e ‘BBVA’ ndjek vetëm dy llogari në Instagram

Aktorja Egla Ceno para disa ditësh është shpallur fituese e edicioni të tretë të Big Brother VIP Albania. Ajo sa ishte pjesë e këtij formati ka fituar një numër të madh të ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Por një gjë është spikatur nga fansat, ajo ka vetëm dy llogari të cilat…

ShowBiz

30/05/2024 15:47

Aktorja Egla Ceno para disa ditësh është shpallur fituese e edicioni të tretë të Big Brother VIP Albania.

Ajo sa ishte pjesë e këtij formati ka fituar një numër të madh të ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Por një gjë është spikatur nga fansat, ajo ka vetëm dy llogari të cilat i ndjek ajo.

Egla tashme ndjek vetëm faqen zyrtare të ‘BBVA’ dhe një llogari të fansave.

Cilat janë arsyet e kësaj nuk janë bërë të ditura nga fituesja./Lajmi.net/