Fiton Bayern Munich (VIDEO)

Bayern Munich e ka rikthyer rezultatin për t’a mposhtur Augsburgun 2:1. Golat për bavarezët i shënuan Lewandowski dhe Muller nga penaltia në minutën e 90. Për Augsburg shënoi Esswein.

Sport

12/09/2015 17:27

https://vine.co/v/eFJFZ3AP0En