“Fire” vjen nga Diona Fona dhe Zie Zie

17:12 | 31 Maj 2021

Dyshja kanë lansuar duetin e tyre në Youtube.

Diona fona dhe Zie Zie kanë lansuar projektin e ri muzikor me “Fire”, shkruan lajmi.net.

Kënga e re “Fire” vjen në bashkëpunim me reperin anglez Zie Zie dhe po pritet me mjaft gëzim nga fansat.

Mix i këngës u bë nga NIKLAS NEUMANN ndërsa master nga LEX BARKEY, ndërsa producent është BledBeats.

Këngën mund ta dëgjoni përmes link-ut më poshtë./Lajmi.net/