Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Finalizoi tri këngë të reja, Enca zbulon një pjesë nga projekti “MMM”

18:16 | 4 Dhjetor 2020

Foto: Instagram

Enca pritet të rikthehet me këngë të re.

Enca Haxhia është ndër artistet më aktive të estradës sonë, e cila numëron shumë projekte të reja, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, gjatë kësaj periudhe ka punuar rreth këngëve të reja, të cilat pritet që t’i lansojë shumë shpejt.

Ajo ka finalizuar tri këngë, por dilema e saj është se cilën ta publikojë të parën, andaj kërkon që në këtë pikë ta ndihmojnë fansat.

Enca ka postuar një video në Instagram, ku sjell disa sekuenca të këngës “MMM”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

“MMM” demo Kush e do versionin e plote ? 🥰”, shkruan këngëtarja, teksa pret komentet e fansave.

Paraprakisht, ajo ka zbuluar disa pjesë edhe nga kënga “Ndoshta” dhe “Zemër”. /Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)