Finalizohet projekti i Ermal Fejzullahut dhe Bes Kallakut, ja detajet – Lajmi.net
Finalizohet projekti i Ermal Fejzullahut dhe Bes Kallakut, ja detajet
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:59, 14 June 2018
Një bashkëpunim i papritur për publikun vjen ndërmjet këngëtarit, Ermal Fejzullahu dhe artistit nga Shqipëria, Bes Kallaku.

Dyshja tash e sa kohë kanë përgatitur këngën e tyre të re që titullohet “Daja”, ku edhe tani është bërë finalizimi i projektit, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe patjetër se pritet diçka e bukur nga dyshja e suksesshme, e që nesër është bërë e ditur se lansohet kënga e tyre ritmike.

“Këngën e ka bërë Edlir Begolli, tekstin Bes Kallaku, kënga është po ashtu ritmike dhe që do të lansohet me 15 qershor (nesër)”, tha Ermali për lajmi net.

Theksojmë se ky është bashkëpunimi i parë i artistëve të njohur ku shpresojmë të shndërrohet në një hit veror. /Lajmi.net/

Coming Soon…. Daja @bes_kallaku @edlirbegolli 😂😂

A post shared by Ermal Fejzullahu (@ermal.fejzullahu) on

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO