Filmon veturën e dëmtuar, Ardian Bujupi: Urime 8 marsi

Ardian Bujupi ka publikuar një video, përmes së cilës shfaq një veturë të dëmtuar, të cilës ia kishin thyer edhe dritaret.

ShowBiz

11/03/2019 15:12

Ardian Bujupi në një video që postoi në Instagram, tregon se si kishin shkruar mbi një veturën  dhe kishin thyer dritaret, shkruan lajmi.net.

Ani pse nuk e bëri të qartë se kush e dëmtuar veturën, këngëtari habiti me mbishkrimin që ia la videos.

“Urime 8 marsi”, ka shkruar ai, duke bërë kurioz të gjithë nëse këtë gjë e ka bërë dikush nga gjinia femërore. /Lajmi.net/