Filmohet nga prapa, Tayna ‘çmend’ me këto linja trupore – Lajmi.net
Filmohet nga prapa, Tayna ‘çmend’ me këto linja trupore
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:40, 14 September 2018
Reperja Tayna, nuk ka si të mos jetë pjesë e pandashme e shtypit rozë.

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale dhe ndan imazhe të ndryshme dhe provokuese, Tayna është në fokus gjithnjë, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një video në Instagram e cila është duke kërcyer dhe kënduar njëkohësisht, e cila vë në pah të pasmet.

Tayna është e re në moshë por shquhet për linjat trupore, për të cilat punon vazhdimisht në palestër.

“Columbiana”, “Shqipe” dhe “Fake”, janë tri super hitet e Taynës që kanë marrë miliona klikime në kanalin, Youtube.

Vlen të ceket se Tayna konsiderohet të jetë rivale e shumë artisteve të reja të estradës. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO