Fillojnë përgatitjet për PISA 2018 (VIDEO) – Lajmi.net
Fillojnë përgatitjet për PISA 2018 (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 20:25, 13 March 2018
Në prill do të mbahet testi i vlerësimit të nxënësve, Pisa 2018. E për të dalë mirë, mësuesit janë duke punuar fort me nxënësit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO