Filloi takimi i opozitës së bashkuar

Menjëherë pas arritjes së Ramush Haradinajt dhe Pal Lekajt nga AAK-ja në zyrat e Lëvizjes Vetëvendosje, arritën edhe përfaqësuesit e Nisma-s, pas çka ka filluar takimi ndërmjet subjekteve opozitare.

Lajme

03/12/2015 16:49

VV-ja në takim përfaqësohet nga Visar Ymeri, e për shkak se Fatmir Limaj është ende në gjyq, ku mbahet seanca kundër tij për rastin MTT, në vend të tij në këtë takim të marrin pjesë Bilall Sherifi dhe Xhevat Bislimi.