“Fikë se fikë, bile me shumë muzikë”, Capital T thotë se i janë prishur planet e këtij viti

Capital T thotë se si gjithë të tjerëve, edhe atij i janë prishur planet.

ShowBiz

04/06/2020 17:48

Capital T është shumë aktiv me projekte të reja muzikore, të cilat po priten shumë mirë nga fansat e tij, shkruan lajmi.net.

Së fundi, reperi me anë të një postimi në Instagram tha se planet e këtij viti i janë prishur, ashtu sikurse të tjerëve.

Por, Capital T shton se ai ka shfrytëzuar këtë kohë për të bërë hite, andaj pandemia nuk e ndali atë.

“A ju kanë prishur planet tuaja këtë vit, të miat gjithashtu.  Por, besoj se bëra disa gjëra më të mira dhe jam gati ta ‘shkatërroj’ vitin 2020”, ka shkruar ai.

Ndërsa, në koment Capitali shkroi “FIK SE FIK bile me shumë MUZIKË”. /Lajmi.net/