Të Infektuar: 39.057

Të Shëruar: 24.427

Të Vdekur: 1.005

Fifi sjell fotografi nga klipi i këngës “Ninullë dashurie”

17:37 | 22 Nentor 2020

Foto: Instagram

Fifi ka ndarë imazhe nga klipi i radhës.

Tashmë u bë e ditur se këngëtarja e dashur për publikun, Fifi po sjell projektin e ri muzikor me titull, “Ninullë dashurie”, shkruan lajmi.net.

Fifi në rrjete sociale është mjaft aktive, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme imazhe nga jeta dhe karriera profesionale dhe ndonëse ajo nuk i ka ndalur projektet e reja këtë vit, duket se shumë shpejt do t’i sjellë fansave një këngë të re që mezi po e presin.

Së fundmi Fifi ndau një imazh në rrjete sociale dhe duket të jetë nga prapaskenat e filmimeve të videospotit më të ri, ku ajo tregon se është tejet e emocionuar për prurjen e re.

Mezi pres të dalë ninullë dashurie”, thotë Fifi në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në llogarinë zyrtare të Instagramit./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr)