Fifi për herë të parë zbulon marrëdhënien e saj me djalin e Adisit

Fifi, padyshim është njëra ndër personazhet më të komentuara. Ajo komentohet shumë për lidhjen e saj me Adisin, shkruan lajmi.net. Mbrëmjen e kaluar ajo ishte e ftuar tek “Zemër Luana”, ku zbuloi edhe rreth marrëdhënies me djalin e Adisit. Për herë të parë ajo zbuloi që ka marrëdhënie shumë të mira me djalin e tij…

ShowBiz

28/11/2022 20:33

Fifi, padyshim është njëra ndër personazhet më të komentuara.

Ajo komentohet shumë për lidhjen e saj me Adisin, shkruan lajmi.net.

Mbrëmjen e kaluar ajo ishte e ftuar tek “Zemër Luana”, ku zbuloi edhe rreth marrëdhënies me djalin e Adisit.

Për herë të parë ajo zbuloi që ka marrëdhënie shumë të mira me djalin e tij dhe më pas preferoi të hante specin djegës duke thënë se nuk donte ta bënte pjesë të portaleve për të folur e treguar më shumë për të.

“Unë kam super-marrëdhënie me të, por unë do ta ha një spec sepse nuk dua ta bëj pjesë të portaleve dhe të komentoj më shumë.”, tha Fifi./Lajmi.net/