Të Infektuar: 19.328

Të Shëruar: 15.434

Të Vdekur: 678

Fifi mahnit me linjat teksa pozon me fustan të zi

22:19 | 16 Tetor 2020

Foto: Instagram

Fifi erdhi tërheqëse edhe në foton e fundit.

Fifi kohën e fundit ka pësuar ndryshim të madh në dukje, duke rënë shumë në peshë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja pas këtij ndryshimi ka marrë komente të shumta nga ndjekësit, ndërsa nuk kanë munguar fotografitë atraktive nga ajo.

Në imazhin e fundit, artistja u shfaq me një fustan të zi, ndërsa pozoi në një divan dhe vuri në fokus këmbën.

View this post on Instagram

@arber_bytyqi_mua always making me feel myself 😍

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Fifi është komentuar shumë edhe për dukjen në klipet e fundit, madje kishte prej atyre që nuk e njihnin fare.

Kënga e fundit e Fifit mbetet “Përjetësi”, duet ky me Ermal Fejzullahun, i vizualizuar edhe me klip. /Lajmi.net/