Fifi i tregon Monikës çka ndodhi me Granitin, ajo e këshillon të mos i flasë më

Gjërat mes Fifit dhe Granitit nuk shkuan mirë siç dukej.

ShowBiz

23/10/2021 16:29

Fifi dhe Graniti ishin afruar shumë në Big Brother aq sa të linin përshtypjen se mund ti shohim shume shpejt cift, shkruan lajmi.net.

Por seç ndodhi dhe Graniti ndërroi mendje duke bërë sot deklaratën ‘bombë’ se Fifin e sheh vetëm si motër.

Ndërkohë Fifi ka zhvilluar një bisedë me Monikën duke i treguar ‘fije për pe’ për Granitin dhe si erdhi puna kaq papritur se ajo u thye kaq shumë nga deklarata e tij.

Derisa Monika është ajo që e këshilloi këngëtaren që të mos i flasë më Granitit, meqë Fifi edhe ashtu ishte në dilemë ti flasë apo të mos i flasë./Lajmi.net/