Fifi dhe Morena Taraku shfaqen së bashku, por çka i bashkoi këngëtaret?

Fifi dhe Morena Taraku janë dy këngëtaret që marrin me çdo paraqitje vëmendjen e publikut.

ShowBiz

29/04/2022 16:51

Ato janë aktive në rrjete sociale ku ndajnë përditshmërinë e tyre, shkruan lajmi.net.

Së fundmi të dy artistët janë shfaqur nën shoqërinë e njëra tjetrës.

E kjo është parë në një video të publikuar në rrjetin social Instagram, ku nuk është e qartë se mos dyshja po sjellin ndonjë bashkëpunim.

Ndërkohë kjo mbetët të shihet në ditët në vijim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SHQIP TUNES (@shqiptunes)