Festë në familjen e Skivit, reperi me urim të veçantë për këtë person

14:40 | 9 Shtator 2018

Në familjen e Skivit sot ka një arsye më shumë për të festuar.

Kjo ngase babai i reperit sot feston ditëlindjen, meqë rast mbush plot 60 vjet jetë, shkruan lajmi.net.

Skivi ditën e sotme po e kalon bashkë familjen, me të cilët edhe ka ndarë disa imazhe në rrjete sociale.

Në një prej tyre, Skivi ka uruar babain me fjalët më të veçanta, duke e falënderuar për gjithçka që ka bërë për të.

“Urime ditëlindja e 60-të babë. Faleminderit për t’gjitha mudësitë që na i ofrove në këtë jetë. Tu plotësofshin të gjitha dëshirat. Udhëzimet e pastërta dhe mbështetja jote e pafund ka qenë qetësi kryesore n’jetën tem, gjë të cilën e mësova nga ti mos me u dorëzu kurr në jetë. Të dua përjetë”, shkruan Skvi për babain. /Lajmi.net/