Festë në Big Brother VIP Albania: Ja kush do të ju bashkohet finalisteve

Finalisti i ‘BBVA’ Meriton Mjekiqi sot feston ditëlindjen dhe mbush 29 vite. Për ndër të ditëlindjes se tij, produksioni ka vendosur që brenda në shtëpi të organizojë një festë, shkruan lajmi.net. Të ftuar special do të jenë disa ish banorë të këtij formati. Se cilët prej ish konkurrenteve do të jenë pjesë e festës nuk…

ShowBiz

23/05/2024 14:54

Finalisti i ‘BBVA’ Meriton Mjekiqi sot feston ditëlindjen dhe mbush 29 vite.

Për ndër të ditëlindjes se tij, produksioni ka vendosur që brenda në shtëpi të organizojë një festë, shkruan lajmi.net.

Të ftuar special do të jenë disa ish banorë të këtij formati.

Se cilët prej ish konkurrenteve do të jenë pjesë e festës nuk ka ende ndonjë lajmërim zyrtar./Lajmi.net/