Festa e Del Pieros pas golit nga Dybala – Lajmi.net
Festa e Del Pieros pas golit nga Dybala
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 10:18, 8 March 2018
Alessandro Del Piero është xhiruar duke festuar golin e fitores ndaj Paulo Dybala.

Alessandro Del Piero nuk e fshehi gëzimin e tij pas fitores së ish ekipit të tij, Juventus ndaj Tottenhamit në Ligën e Kampionëve.

Ish kapiteni i “Bianconerëve” është xhiruar duke festuar golin e fitores ndaj Paulo Dybala, përcjell “lajmi.net”.

Del Piero e përcolli takimin në televizion dhe në sytë e tij shihet gëzimi pas golit të epërsisë – e që doli i fitores – nga Dybala. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO