Festa e “çmendur” e futbollistëve të Vëllaznimit në zhveshtore – Lajmi.net
Festa e “çmendur” e futbollistëve të Vëllaznimit në zhveshtore
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 16:22, 6 March 2018
Pas ndeshjes, gjakovarët kanë bërë festë të madhe në zhvheshtore.

Vëllaznimi ka eliminuar Dritën nga Kupa e Kosovës duke e mposhtur me penallti në Gjilan.

Kuqezinjtë triumfuan 6:5, derisa 120-minutëshi u mbyll 2:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Pas ndeshjes, gjakovarët kanë bërë festë të madhe në zhvheshtore.

“Kryeqyteti i futbollit”, ka shkruar sulmuesi Egzon Gashi në videon e publikuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO