‘Ferrari i ri’ i Emina Çunmulaj (Foto)

Emina Çunmulaj me fotografi në traktor.

ShowBiz

06/10/2015 11:10

Emines i ka ardhur koha të shkojë nga vendlindja dhe është shprehur se do t’i mungojë shumë.

Ajo ka postuar një fotografi ku shihet në traktor të madh ndërsa ka përshëndetur Malin e Zi, ndërsa modelja edhe ka bërë shaka duke e quajtur traktorin si ‘ferrari i saj i ri’, pasi atë të vërtetin e ka në Amerikë, që e ka marrë dhuratë nga bashkëshorti i saj./Lajmi.net
https://instagram.com/p/8fI3–xq5D/?taken-by=eminacunmulaj