Feronikeli, kampion vjeshtor në futboll

Feronikeli barazoi pa gola me Hajvalinë dhe arriti të ruaj pozitën e parë duke u shpallur kampion vjeshtor.

Sport

02/12/2015 15:22

Ndeshja vendimtare për kampion vjeshtor ndërmjet Feronikelit dhe Hajvalisë, ka përfunduar pa fitues 0:0.

Pas këtij barazimi Feronikeli, arriti të ruaj pozitën e parë duke u shpallur kampion vjeshtor.

Feronikeli ka 31 pikë.