Fero paralajmëron histori në muzikë, “diss-irat” reperët: “Baba” i vërtetë, lene krejt se edhe disa ditë ska hajër më

Fero është njëri nga reperët më të komentuar të estradës shqiptare. Ajo çka e bën reperin të komentuar janë deklaratat e veprimet e tij të çuditshme, shkruan lajmi.net. Së fundi, ai ka paralajmëruar se bashkë me reperin The Mike, do të bëjnë histori në muzikë, e madje dhe album të ri. Kjo nuk ishte e…

ShowBiz

02/06/2023 13:15

Fero është njëri nga reperët më të komentuar të estradës shqiptare.

Ajo çka e bën reperin të komentuar janë deklaratat e veprimet e tij të çuditshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka paralajmëruar se bashkë me reperin The Mike, do të bëjnë histori në muzikë, e madje dhe album të ri.

Kjo nuk ishte e tëra, pasi reperi teksa paralajmëroi histori tha se do të e mbyllin verën kësaj here.

E ndër të tjera reperi ka shkruar: Hajde ju baj n’kuk krejtve.

Nuk ka munguar edhe një “diss” nga Fero lidhur me reperët e tjerë.

Ai u shpreh se edhe disa kanë mbetur për ta, sepse më pas nuk ka hajër.

E nuk ka munguar edhe ta cek se ai është “baba” i vërtetë./Lajmi.net/