Fero i ka në ‘furrë’ tri projekte të reja muzikore

8:47 | 27 Qershor 2019

Reperi Fero i ka gai tri këngë të reja.

Pas publikimit të këngës ‘Ride or Die’, reperi Fero duket se i ka gati edhe tri projekte të tjera muzikore dhe njërën prej tyre premton që do ta sjell në një datë tejet të veçantë për të, shkruan lajmi.net.

Pikërisht në ditëlindjen e tij, më 8 korrik, reperi mendon ta publikoj njërën prej këngëve.

“Cilen pe doni publik i dashur ?”, ishte pyetja e reperit i cili tani për tani po e shijon suksesin e projektit të fundit dhe lidhjen e dashurisë me modelen Arbenita Ismajli./Lajmi.net/