Fero është me fat, Arbenita me pozat e reja i la të gjithë gojëhapur 

23:08 | 15 Maj 2019

E dashura e reperit Fero i ka publikuar disa foto të reja dhe duket më joshëse se kurrë më parë.

E dashura e reperit Fero, Arbenita Ismajli, i ka realizuar disa fotografi të reja dhe ka vendosur që t’i ndajë me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Duke qenë se është modele, foto të tilla profesionale nga ajo nuk kanë munguar asnjëherë, mirëpo kësaj radhe duket më seksi se kurrë.

Ajo ka veshur një fustan nate të abrdhë dhe qizme të gjata me ngjyrë të zezë.

Në momentin e parë që fotot i ka hedhur në llogarinë e saj në Instagram pëlqimet e ndjekësve e as komentet pozitive nuk kanë munguar./Lajmi.net/

View this post on Instagram

belle âme

A post shared by Arbenita (@arbenitalsmajli) on