Fero apo S4MM? Kjo përgjigje e Llunit nuk pritej – Lajmi.net
Fero apo S4MM? Kjo përgjigje e Llunit nuk pritej
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 20:20, 15 March 2019
Lluni ka befasuar me përgjigjen kur pyetet se kë zgjedh mes Feros dhe S4MM-it.

Lluni ishte protagonisti i rubrikës “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, këtë të premte, shkruan lajmi.net.

Reperi kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, e mes tyre ai para tij kishte edhe Feron dhe S4MM-in.

Në linkun e mëposhtëm nga minuta 1:38 mund të kuptoni se kë zgjedh Lluni mes dy rep-artistëve dhe emrave të tjerë të estradës. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO