Fero akuzon Noizyn për kopjim të titujve?

Fero ka lëshuar një deklaratë bombastike.

ShowBiz

07/06/2020 21:41

Fero është nga reperët e paktë që ka arritur në këtë pikë ku është sot vetëm në forcat e veta, dhe kjo i ka krijuar atij edhe shumë ‘armiq’ në estradë, shkruan lajmi.net.

Tashmë dihen raportet jo të mira që ka me reperin Noizy, i cili së fundmi ka publikuar një këngë të titulluar ‘Adrenalinë’ për çfarë Fero akuzon atë në mënyrë indirekte për kopjim.

Në një video të publikuar në Instagram, reperi nga Gjilani thotë se termi ‘Adrenalinë’ është përmendur në albumin e tij ‘Self loyalty’ pastaj është përdorur nga artistët e tjerë. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBJRjfNjwAe/