Fëllënza, nënë dhe grua e përkushtuar (Foto)

Moderatorja Fëllënza Çitaku Bajçinovci, përveq se ka sukses në profesion, ajo po arrinë që të përkushtohet jashtëzakonisht në familje.

ShowBiz

23/01/2016 19:29

Ajo është e martuar me Pëllumb Bajçinovcin, i cili mirret me një biznes privat, transmeton lajmi.net

Fëllënza dhe Pëllumbi i kanë dy fëmijë së bashku, Lumin dhe Rronin. Ata postojnë vazhdimisht foto të cilat tregojnë se janë shumë të përkushtuar në familje, ndërsa fotoja interesante e çiftit mbetet ajo ku dyshja shihen se kohën kur i nxjerrin jashtë për tu argëtuar fëmijët, hipin në lodra edhe vetë.

Fëllënza është moderatore e njohur dhe shumë e suksesshme./lajmi.net