Felipe Anderson pranë transferimit në Premierligë – Lajmi.net
Felipe Anderson pranë transferimit në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:42, 9 July 2018
Pas transferimit të Jack Wilshere, West Ham United është afër kompletimit të një tjetër transferimi.

Skuadra nga Londra sot ka zyrtarizuar Jack Wilshere nga Arsenal.

Pas Wilshere, një tjetër yll pritet t’i bashkohet West Hamit.

‘SkySports’ raporton se West Ham është në bisedime me Lazion për brazilianin Felipe Anderson.

Anderos është 25 vjeçar, dhe është pjesë e Lazios që nga viti 2013, ku në 137 paraqitje ka shënuar 25 gola./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO