Fejohet Nicki Minaj, ja unaza e saj (FOTO)

Nicki Minaj kohë më parë deklaroi se është shumë heret për të vendosur për fejesë. Ajo theksoi se është shumë e zënë me punë dhe nuk ka kohë për diçka të tillë, por duket se ka ndryshuar mendje…

ShowBiz

16/04/2015 16:10

Reperi Meek Mill një ditë më parë, postoi një foto së bashku me këngëtaren Nicki Minaj duke ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale dashurinë e madhe për 32-vjeçaren.

E hiç më larg se sot ajo e ka bërë publik faktin se është zyrtarisht e fejuar, duke postuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të unazës. Lajmi.net