Fejohet Kourtney Kardashian me të dashurin e saj Travis Barker

12:35 | 18 Tetor 2021

Travis Barker i bëri pyetjen e madhe yllit televiziv natën e mbrëmshme.

Bateristi Blink-182 u ul në gju të dielën në një hotel pranë plazhit në Montecito-ku ai bëri të gjitha ndalesat para se t’i paraqiste asaj një unazë fejese dhe t’i kërkonte të ishte gruaja e tij. Sigurisht, ajo tha po … dhe i dha atij një tym të madh për të festuar.

Duket se disa nga miqtë dhe familja e tyre ishin gati për të dëshmuar – dhe Trav paraqiti një aranzhim të përpunuar me trëndafila pikërisht atje në rërë.

Ky është një lajm mjaft mahnitës … sepse, siç e dini, çifti sapo filloi takimin në fillim të vitit 2021 – kjo pasi ishin miq të ngushtë për vite, natyrisht./Lajmi.net/