Fejohet Asdreni, djali i ministrit Pal Lekaj

Djali i ministrit Pal Lekaj, Asdreni, është fejuar sot.

ShowBiz

07/04/2018 23:26

Ai dhe tashmë e fejuara e tij Doruntina në një ceremoni familjare kanë kurorëzuar dashurinë me fejesë dhe bashkë me ta festuan edhe rrethi shoqëror, shkruan lajmi.net

E një urim për birin e tij ka pasur edhe ministri Lekaj.

Ai në Facebook ka hedhur disa fotografi të çiftit të cilët i uroi me fjalët më të mira./Lajmi.net/

screenshot_2