FC Drita – Flamurtari, Vushtrria – Trepça ’89, rezultatet e pjesëve të para

17:46 | 25 Gusht 2019

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të xhiros së dytë të Superligës së Kosovës.

Në stadiumin ‘Ferki Aliu’, Vushtrria dhe Trepça ’89 po luajnë baras, 1:1.

Në ndeshjen tjetër që po zhvillohet në orar të njëjtë, Drita po mposht 1:0 në shtëpi Flamurtarin.

Renditja tabelare me rezultatet momentale:

/Lajmi.net/