“Fara e Flliqt” rikthehet sërish me sezonin e ri

13:18 | 21 Tetor 2021

Seriali “Fara e Flliqt” rikthehet sërish këtë të premte, me shumë risi dhe ngjarje interesante.

Pjesë e sezonës se re do të jetë dhe aktori i mirënjohur per audiencen Armend Maloku me personazhin e tij Frrok Noci ku priten shumë situata komike dhe interesante.

“Fara e Flliqt” fillon sezonin e katërt me 22 Tetor këtë të premte dhe do vazhdoj me transmetimin e episodave deri në fillim të muajit shkurt të vitit të ardhshëm.

Promon e episodit të ri mund ta gjeni në linkun e mëposhtëm :

Seriali do të vazhdojë të transmetohet në televizionin Klan Kosova në ora 21:30 dhe në kanalin zyrtar te “Fara e flliqt”.