Fansja “e çmendur” e Capital T bën tatuazh emrin e albumit të tij

Një fanse e rep-artistit Capital t ka bërë një tatuazh ku paraqet titullin e albumit më të fundit të reperit “Heart Broken Kids”. Këtë e ka zbuluar vetë reperi  me anë të një Instastory ku ka zbuluar se e ka takuar fansen e tij në koncertin më të fundit në Korçë, shkruan lajmi.net. Ndryshe artisti…

ShowBiz

18/08/2022 23:46

Një fanse e rep-artistit Capital t ka bërë një tatuazh ku paraqet titullin e albumit më të fundit të reperit “Heart Broken Kids”.

Këtë e ka zbuluar vetë reperi  me anë të një Instastory ku ka zbuluar se e ka takuar fansen e tij në koncertin më të fundit në Korçë, shkruan lajmi.net.

Ndryshe artisti mbetet aktiv me koncerte e mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit.

Projekti i tij i fundit erdhi në bashkëpunim me këngëtaren e njohur Anxhela Peristerin dhe Mandi Nishtullën dhe titullohet ‘Habibi’.   /Lajmi.net/ 

YouTube player