Fansat e Selena tallen me Justin Bieber dhe Hailey teksa thërrasin emrin e saj gjatë paraqitjes së çiftit në Met Gala

20:01 | 15 Shtator 2021

Foto: News Innings

Justin Bieber, Hailey Baldwin u tallën nga fansat e Selenës të cilët thirrën emrin ‘Selena’ në Met Gala.

Selena Gomez nuk ishte në Met Gala, por fansat e saj ishin dhe e bënë të njohur prezencën e tyre duke brohoritur emrin e saj teksa Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ecnin në tapetin e kuq, shkruan Page Six.

Bieber cili ishte në një lidhje me Gomez duke filluar në vitet e tyre të adoleshencës, lidhje kjo e cila përfundoi vite më parë duket se e injoroi thirrjen në një video që u bë virale në YouTube, transmeton lajmi.net.

Këngëtari 27-vjeçar veshi një kostum të zi nga “la masion Drew”, ndërsa gruaja e tij modele, 24 vjeç, kishte një fustan të zi me dekolte të hapur nga Saint Laurent.

Gomez, 29 vjeç, mori pjesë për herë të fundit në ngjarje në 2018, kurse ajo gjithashtu mori pjesë në vitin 2017 me të dashurin e saj të atëhershëm, The Weeknd.

Tifozët e marrëdhënies së Bieber dhe Gomez e kanë pasur të vështirë të ecin përpara, Bieber u detyrua të mbështeste Gomez dhe Baldwin gjatë një bisede të drejtpërdrejtë në Instagram në Dhjetor 2020 pasi një tifoz tha: “Ne duhet të bombardojmë atë me Jelenën dhe se si Selena është më mirë. Shkoni pas, ju lutem, le të shkojmë të gjithë pas saj”./Lajmi.net/