Fansat e krahasojnë Arta Memedin me Marilyn Monroen

Fansat e kanë krahasuar Arta Memedin me Marilyn Monroen.

ShowBiz

08/06/2020 08:30

Arta Memedi është njëra ndër këngëtaret e cila ka arritur sukses me projektet e saj muzikore, shkruan lajmi.net.

Kjo është arsyeja edhe pse ajo ka mbledhur një numër jo të vogël të fansave. Ata madje jo vetëm që ia dëgjojnë këngët por edhe u pëlqen se si duket për nga pamja e jashtme.

Së fundmi e kanë krahasuar me Marilyn Monroen dhe kjo duket se i ka pëlqyer këngëtares pasi edhe e ka shpërndarë foton në Instagram./Lajmi.net/