Fansat e Ariana Grandes vërejnë ndryshimin e papritur të zërit të saj gjatë intervistës, mbesin të shokuar

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e fundit të Ariana Grandes. E famshmja ishte shfaqur në podcast-in “Podcrushed” me prezantuesit Nava Kavelin dhe Sophie Ansari, dhe diskutoi shumë aspekte të jetës dhe karrierës së saj në paraqitjen me dy pjesë. Por vëmendja e fansave u tërhoq nga një aspekt krejtësisht…

ShowBiz

19/06/2024 09:23

Të gjithë fansat thonë të njëjtën gjë, pasi kanë parë intervistën e fundit të Ariana Grandes.

E famshmja ishte shfaqur në podcast-in “Podcrushed” me prezantuesit Nava Kavelin dhe Sophie Ansari, dhe diskutoi shumë aspekte të jetës dhe karrierës së saj në paraqitjen me dy pjesë.

Por vëmendja e fansave u tërhoq nga një aspekt krejtësisht tjetër i intervistës, dhe një moment në veçanti.

Ariana Grande/Screenshot

Ky ishte një shembull gjatë podcastit ku zëri i Grande ndryshoi befas, në dukje në mes të fjalisë.

Në fillim, Grande kishte folur me një zë më të ulët, por kjo shpejt ndryshoi. Ylli e ndërroi zërin e saj në një regjistër shumë më të lartë, të cilin fansat e njohin gjithashtu dhe shumë njerëz komentuan në rrjetet sociale për momentin e çuditshëm.

Një person pyeti: “Fjalë për fjalë pse e bën ajo këtë”, ndërsa një tjetër vëzhgoi se sa i dukshëm ishte ndryshimi, duke postuar: “E dija që ajo e bëri këtë, por ta dëgjoja atë, e bëri më të bezdisshme”.

Një i tretë bëri shaka: “Ky jam unë që flas me kolegët e mi dhe më pas kaloj te klientët”.

Por të tjerë vunë re se ylli mund të ketë qenë duke përdorur qëllimisht zërin më të lartë për një arsye specifike.

Një tjetër postoi: “A nuk është ajo e gjitha për shëndetin e kordave të saj vokale? Ajo gjithmonë flet për këtë”.

@aricons

Shes such a cutie fr #fyp #arianagrande #arianator #aricons #xzybca

♬ original sound – aricons