Fama supersonike e Era Istrefit, mbi 11 mln klikime në YT (Video)

Era Istrefi vazhdon të thyej çdo rekord të mundshme si me klikime kanalet e YouTubes e po ashtu edhe me famën supersonike që po e përcjellë jashtë vendit.

ShowBiz

08/02/2016 01:50

Kënga “bon bon” tashmë ka kaluar 11 milionë klikime, derisa zëri i saj në SHBA, Turqi dhe rajon po krahasohet me Rihannën.

Sigurisht se Era nuk do të ndalet me kaq pasi që zëri i saj dhe performanca janë adut i fuqishëm për t’i kaluar edhe kufijtë mbarëshqiptarë të muzikës. /Indeksonline/

YouTube player