“Falja e Gjakut” thotë Gold AG në këngën e re

18:11 | 5 Tetor 2018

Gold AG është një nga reperët më aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Këto ditë, reperi kishte paralajmëruar një projekt të ri, me të cilin ka prekur një temë të ndjekshme, shkruan lajmi.net.

Kënga me titull “Falja e Gjakut”, sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe ka një mesazh të fuqishëm.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri nga Gold AG me titull “Falja e Gjakut”. /Lajmi.net/