“Faleminderit që ekziston”, Shkenda pranon dhuratë romantike

Shkenda tregoi dhuratën e fundit që ka pranuar.

ShowBiz

04/06/2020 16:47

Shkenda Dubova tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve, shkruan lajmi.net.

Ajo më shumë është përkushtuar rreth biznesit të saj, ndërsa kohë pas kohe ndan imazhe të reja në rrjete sociale.

Së fundi, ajo publikoi një imazh, në të cilin shfaqet me një buqetë me trëndafila blu në duar dhe dukej shumë e lumtur.

“Faleminderit që ekziston”, ka shkruar Shkenda sipër fotograifisë, por mbeti misterioz personi që ia dërgoi ato. /Lajmi.net/