Fabregas kërcënon: Chelsea nuk do ta parkojë autobusin

Mesfushori i Chelseas, Cesc Fabregas ka kërcënuar skuadrën e PSG-s, duke thënë se ata nuk do ta parkojnë autobusin në ndeshjen e sotme.

Sport

11/03/2015 10:48

Fabregas ka siguruar të gjithëve se skuadra e tij nuk e ka ndërmend të parkojë autobusin në takimin e sotëm kundër PSG-s.

“Ne dëshirojmë të kualifikohemi për më tutje. Ne duhet ta bëjmë që një gjë e tillë të ndodh”, tha Fabregas në konferencë para takimit.

“Nuk e kemi ndërmend që të qëndrojmë prapa dhe ti presim ata. Do të tentojmë të krijojmë raste për të shënuar gola. Ata janë skuadër fantastike”, përfundoi mesfushori spanjoll.