Evra i thyen kafkën lojtarit të Chievos (Video)

Mbrojtësi  i Juventusit, Patrice Evra ka bërë një ndërhyrje me të vërtetë horror në takimin e sotëm ndaj Chievos.

Sport

25/01/2015 22:10

Evra u përplas kokë më kokë më lojtarin e Chievos, Nicolas Frey, me këtë të fundit i cili mbeti i shtrirë në tokë dhe mjaft i lënduar.

Për më shumë, këtë përplasje të rrezikshme mund të shikoni dhe në pamjet që shfaqen në videot e mëposhtme.

Video