Evi Reci bashkëpunim me Rona Nishliu dhe Mixey

Këngëtarja e njohur Evi Reci, së fundmi u bë shumë e njohur dhe e dashur për publikun përmes kompeticionit Dancing Ëith the Stars, e pas kësaj duket se Evi ka edhe plane tjera, ajo bëri me dije se shpejt do të vijë me një bashkëpunim shumë interesant

ShowBiz

01/03/2015 12:24

Evi Reci ka zbuluar se po punon në një bashkëpunim i interesant i cili shumë shpejt do të jetë në duart e publikut.

Ajo për emisionin Prive ka zbuluar se projekti i saj i radhës do të jetë me këngëtaren Rona Nishliun dhe Mixey, ndërsa me këtë bashkëpunim shpreson që të depërtoj edhe më shumë në tregun e Kosovës. Lajmi.net