Eva publikon videoklipin e ri (Video)

Këngëtarja e re Eva Ndoja ka publikuar projektin e saj më të ri të të titulluar “Jo ma”.

ShowBiz

13/06/2015 12:00

Eva e cila u bë e njohur me këngën “S’jena mo” të cilën e solli në bashkëpunim me reperin Getinjo ,ka ardhur me një këngë të re me titull thuajse të ngjashëm “Jo ma”.

“Jo ma” të cilën këngëtarja e solli të realizuar me videoklip,është e punuar nga Getinjo dhe Zzap&Chris.(Lajmi.net)

YouTube player