“Euro 2016”, sot ndodh një ndryshim i madh

“Euro 2016” për herë të parë pas fillimit të tij, sot ka në orar dy ndeshje për dallim nga tri sa kanë qenë deri më tani.

Sport

14/06/2016 08:20

“Euro 2016” sot sjell një ndryshim të madh në orar.

Për dallim nga ditët dhe orari paraprak, sot do të zhvillohet një ndeshje më pak. Në program janë ndeshjet e fundit të xhiros së parë të fazës së grupeve.

Andaj, në ora 18:00 do të ndeshen Austria dhe Hungaria nga Grupi F, përcjell “Lajmi.net”.

Kurse në mbrëmje, nga ora 21:00 do të fillojë ballafaqimi tjetër mes Portugalisë dhe Islandës.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.