Etrit Berisha, a je gati? Xherdan Shaqiri i jashtëzakonshëm para “Euro 2016”

Faqja zyrtare e Përfaqësueses së Zvicrës në Twitter ka postuar një video të stërvitjeve, ku Xherdan Shaqiri shihet duke i bërë disa goditje mjeshtërore.

Sport

07/06/2016 17:24

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.