Etnon rikthehen në bashkëpunim me Sheilën

Grupi Etno Engjujt ‘Etnon’ dhe këngëtarja nga Shqipëria , Sheila Haxhiraj, janë bërë bashkë duke na sjellur këngën ‘Mëngjesi im’.

ShowBiz

13/08/2014 21:25

Edhe një këngë produkt i Black Fish Entertainment është lansuar sot.

Genc Prelvukaj nga Etno Engjujt ‘Etnon’ ka bërë këngën ‘Mëngjesi im’ të cilën e këndojnë vetë grupi në bashkëpunim me Sheilën, fituesen e X Factor Albania 1.

Kënga është shumë verore e poashtu edhe videoklipi, dhe kjo është video më e re nga artistët: