‘Eskalon’ Gashi, ju premton ndjekësve një foto të organit gjenital

Gashi njihet për veprime të tilla skandaloze.

ShowBiz

11/10/2019 11:16

Gashi ka dalë nga vetja paksa me postimin e fundit të bërë në Instagram ku i ka premtuar një foto të organit gjenital ndjekësve të tij, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar një foto dhe në koment ka shkruar se kush “Personi që gjen mbishkrimin më të mirë, do fitojë një ‘follow’ dhe një foto të organit gjenital”.

Gashi përveç muzikës që bën për të cilën shquhet ai njihet edhe për veprime të tilla skandaloze të cilat marrin vëmendjen e mediave. /Lajmi.net/