Eskalon debati në “BBVK”, Bledi-Santianës: Unë jam në studio, nuk t’i fus duart

Bledi është kapur keq me Santianën dhe Bleron. Teksa ai i kritikoi lidhur me lojën e tyre, u tha se ata manipulojnë, shkruan lajmi.net. Santiana i kërkoi Bledit të mos flasë për dashurinë, sepse ai është i fundit që mund të shprehet lidhur me të. I ashpër ishte Bledi, i cili tha se ai nga…

ShowBiz

04/12/2023 22:25

Bledi është kapur keq me Santianën dhe Bleron.

Teksa ai i kritikoi lidhur me lojën e tyre, u tha se ata manipulojnë, shkruan lajmi.net.

Santiana i kërkoi Bledit të mos flasë për dashurinë, sepse ai është i fundit që mund të shprehet lidhur me të.

I ashpër ishte Bledi, i cili tha se ai nga studio nuk ia fut duart asaj.

Madje ai kritikoi edhe të dashurin e saj, i cili i ka dërguar një letër sonte./Lajmi.net/